top of page
Dailininkė tapytoja Fausta Kybartienė savo personalinėje parodoje

Sveiki!
Esu dailininkė Fausta Kybartienė

Jaučiu atradusį savo mėgstamą veiklą ir įgijusi žinių, praktikos bei patirties, kad galėčiau savo tapomus paveikslus pristatyti plačiajai auditorijai.

Dažniausiai mano paveiksluose atrasite gamtos motyvus ir peizažus. Dalyvauju tapybos pleneruose, kuriuose menininkai susirenka pasidalinti mintimis, idėjomis ir tiesiog tapyti paveikslus.

Visgi mėgstu tapyti ir miestus, žmones, natiurmortus. Priimu klientų pageidaujamų paveikslų iššūkius!

Pamatėte paveikslą, kuris Jums patinka ir norėtumėte įsigyti?

Mano kelionės į TAPYBĄ istorija

Menas visada buvo šalia ir aplink mane. Beveik visos mano šeimos ir giminės moterys audė, mezgė ir siuvinėjo, buvo profesionalios tautodailininkės. Nors svajonę piešti ir tapyti turėjau seniai, šią svajonę įgyvendinau tik dabar.

Kodėl taip ilgai laukiau?
Tiesiog taip atsitiko ir čia labai tinka posakis “niekada nevėlu pradėti!

Be to, kad man patinka piešti ir tapyti, turiu ir kitą savybę - noriu tai daryti kuo geriau ir profesionaliau. Taigi ketverius metus mokiausi A. Martinaičio dailės mokykloje Kaune. Šiuo metu meno studijas tęsiu Vilniaus Dailės Akademijoje (VDA) Kauno fakultete.

Piešdama, tapydama ir mokydamasi, atradau savo stilių - impresionizmą. Kai realūs vaizdai, įvykiai atvaizduojami per menininko matymo ir suvokimą prizmę. Kai išryškinamos detalės, žaidžiama su spalvomis ir potepiais.

Labai džiaugiuosi, kai mano tapyti paveikslai atrandą vietą žmonių namuose ir širdyse. Apsilankykite virtualioje mano paveikslų galerijoje, kurioje rasite šių kategorijų ir motyvų paveikslus:

  • gamtos peizažai

  • miesto peizažai

  • jūra, upė, ežerai

  • kompozicijos ir natiurmortai

  • abstraktūs

Norite pirmieji sužinoti apie naujus tapybos paveikslus?

Ačiū, kad užsisakėte naujienlaiškį!

Užsisakykite NAUJIENLAIŠKĮ! Sužinokite apie naujausius dailininkės paveikslus, parodas ir pamatykite akimirkas iš plenerų bei kitų renginių.

bottom of page